Kovové tienidlo čierne 45/36 – rám Granny

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému... viac informácií »
Kovové tienidlo čierne 45/36 - rám Granny
Značka: QAZQA
69,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému...

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému dizajnu iba rámu z tenkého kovového drôtu natretého čiernou farbou. Vďaka minimalistickému dizajnu je svetelný zdroj dobre viditeľný, čo úplne zodpovedá súčasným trendom. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Tienidlo má priemer 45 cm a výšku 36 cm a je vhodné na kovanie E27. Táto kukla Granny Frame je určite lákadlom pre váš interiér!
Obľúbený produkt Kovové tienidlo čierne 45/36 – rám je dostupný pohodlne tu u nás v známej sekcii tienidlo na lampu. Preskúmajte úplne nové kúsky z tejto známej kategórie za skvelú cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi QAZQA pre svojich zákazníkov dodáva špičkové produkty. Urobte radosť sami sebe.

Veľa žiadaný produkt Kovové tienidlo čierne 45/36 - rám Granny od značky QAZQA môžete nájsť práve za primerané peniaze! Iba teraz za 69,95 EUR.