Kovové tienidlo čierne 40/31 – rám Granny

Tento akčný kus Kovové tienidlo čierne 40/31 - rám Granny je dostupný tiež na stránkach v populárnej rubrike tienidlo na lampu! Preskúmajte podobné... viac informácií »
Kovové tienidlo čierne 40/31 - rám Granny
Značka: QAZQA
54,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento akčný kus Kovové tienidlo čierne 40/31 - rám Granny je dostupný tiež na stránkach v populárnej rubrike tienidlo na lampu! Preskúmajte podobné...

Tento akčný kus Kovové tienidlo čierne 40/31 – rám Granny je dostupný tiež na stránkach v populárnej rubrike tienidlo na lampu! Preskúmajte podobné produkty v spomínanej kategórii za super cenu. Významný výrobca QAZQA vám predstavuje vynikajúce výrobky. To nie je všetko, náš sortiment je ale široký! U nás nájdete ďalší preverený tovar značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému dizajnu iba rámu z tenkého kovového drôtu natretého čiernou farbou. Vďaka minimalistickému dizajnu je svetelný zdroj dobre viditeľný, čo úplne zodpovedá súčasným trendom. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Tienidlo má priemer 40 cm a výšku 31 cm a je vhodné na kovanie E27. Táto kukla Granny Frame je určite lákadlom pre váš interiér!

Kvalitný produkt Kovové tienidlo čierne 40/31 - rám Granny od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA jednoducho môžete nájsť v aktuálnej ponuke v bezva akcii. Teraz v akcii 54,95 EUR.