Kovové tienidlo čierne 30/26 – rám Granny

Tento exkluzívny produkt možno kúpiť priamo na webe v známej kategórii tienidlo na lampu. Teraz kúpite kvalitné produkty z tejto známej kategórie... viac informácií »
Kovové tienidlo čierne 30/26 - rám Granny
Značka: QAZQA
34,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento exkluzívny produkt možno kúpiť priamo na webe v známej kategórii tienidlo na lampu. Teraz kúpite kvalitné produkty z tejto známej kategórie...

Tento exkluzívny produkt možno kúpiť priamo na webe v známej kategórii tienidlo na lampu. Teraz kúpite kvalitné produkty z tejto známej kategórie jednoducho online. Obľúbená značka QAZQA predáva prémiový sortiment U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás tiež viac skvelého tovaru od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderný vďaka otvorenému dizajnu iba rámu z tenkého kovového drôtu natretého čiernou farbou. Vďaka minimalistickému dizajnu je svetelný zdroj dobre viditeľný, čo úplne zodpovedá súčasným trendom. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Tienidlo má priemer 30 cm a výšku 26 cm a je vhodné na kovanie E27. Táto kukla Granny Frame je určite lákadlom pre váš interiér!

Tento kvalitný a žiadaný tovar Kovové tienidlo čierne 30/26 - rám Granny od výrobcu s dlhou históriou QAZQA ide zohnať v súčasnosti až neuveriteľne lacno! Práve teraz za 34,95 EUR.