Kovová LED hviezda s časovačom, striebro

Dekoratívna LED kovová hviezda na steny a okná Kovová LED hviezda je obalená drôtom a dookola je vybavená LED diódami, ktoré úžasne osvetľujú... viac informácií »
Kovová LED hviezda s časovačom
Dekoratívna LED kovová hviezda na steny a okná Kovová LED hviezda je obalená drôtom a dookola je vybavená LED diódami, ktoré úžasne osvetľujú...

Dekoratívna LED kovová hviezda na steny a okná Kovová LED hviezda je obalená drôtom a dookola je vybavená LED diódami, ktoré úžasne osvetľujú samotnú hviezdu aj okolie jej mäkkým svetlom jantárovej farby. Dekoratívny predmet na vianočné obdobie, ktorý je možné použiť ako dekoráciu okna alebo steny. Vybavený časovačom (6 hodín). Na prevádzku sa používajú tri AA batérie. Nie sú súčasťou dodávky a je možné ich získať z príslušenstva. Veľmi obľúbený tovar máte možnosť získať aktuálne tu na našom webe zaradený v sekcii vianočné dekorácie. Vyberte si úplne nové produkty z tejto populárnej sekcie z pohodlia domova!

Akčný produkt Kovová LED hviezda s časovačom, striebro od našej známej značky Konstsmide Christmas dostanete tu teraz práve za výborné peniaze! Na našich stránkach za 30 EUR.