Koncové napájanie koľajnica Volare kábel 2 m chróm

Akčný a v zľave výrobok máte možnosť kúpiť práve tu u nás v známej rubrike koľajnicové svetelné systémy. Máme pre vás ešte ostatné... viac informácií »
Koncové napájanie koľajnica Volare kábel 2 m chróm
Akčný a v zľave výrobok máte možnosť kúpiť práve tu u nás v známej rubrike koľajnicové svetelné systémy. Máme pre vás ešte ostatné...

Akčný a v zľave výrobok máte možnosť kúpiť práve tu u nás v známej rubrike koľajnicové svetelné systémy. Máme pre vás ešte ostatné výrobky z tejto populárnej kategórie za super peniaze. Populárny dodávateľ Molto Luce má na sklade prémiové výrobky Pozrite so sami! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke však tiež viac skvelého tovaru značky Molto Luce. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Koncový podávač káblov pre 2-fázový koľajový systém Volare Tento koncový prívod sa používa na prevádzku dvojfázového koľajového systému Volare. Kábel dlhý 2 m umožňuje prevádzku zavesených koľají alebo pri vzdialenom výstupe zo stropu. – Možno skrátiť podľa potreby, 5 x 1,0 mm².

Tento vynikajúci tovar Koncové napájanie koľajnica Volare kábel 2 m chróm od nášho popredného výrobcu Molto Luce je k dispozícii v súčasnosti v zľave! Teraz si môžete kúpiť za 200 EUR.