Koľajnicové svetlo Track LED 4000K čierne 800lm12W

Nastaviteľné LED pásové bodové svetlo pre 1-fázové systémy v čiernej farbe Tento traťový reflektor má moderné a univerzálne biele LED diódy,... viac informácií »
Koľajnicové svetlo Track LED 4000K čierne 800lm12W
Značka: Maytoni
30 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľné LED pásové bodové svetlo pre 1-fázové systémy v čiernej farbe Tento traťový reflektor má moderné a univerzálne biele LED diódy,...

Nastaviteľné LED pásové bodové svetlo pre 1-fázové systémy v čiernej farbe Tento traťový reflektor má moderné a univerzálne biele LED diódy, ktoré sú umiestnené vo vnútri pohyblivého bodu. Skladá sa z hliníka s práškovým nástrekom a dá sa otáčať o 360 ° a natáčať o 90 °. LED pásové bodové svetlo Track umožňuje veľmi dobré, individuálne prispôsobiteľné a selektívne osvetlenie.
Kvalitný a obľúbený kus dá sa zaobstarať bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike koľajnicové svetelné systémy. Pripravili sme pre vás ostatné produkty z tejto populárnej rubriky v zľave!

Veľa predávaný produkt Koľajnicové svetlo Track LED 4000K čierne 800lm12W od tejto skvelej značky Maytoni jednoducho môžete zaobstarať tady teraz lacno! Momentálne k dispozícii za 30 EUR.