Koľajnicové svetlo Mova S Volare GU10, biela

Unikátny tovar Koľajnicové svetlo Mova S Volare GU10, biela je dostupný bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike koľajnicové... viac informácií »
Koľajnicové svetlo Mova S Volare GU10
Unikátny tovar Koľajnicové svetlo Mova S Volare GU10, biela je dostupný bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike koľajnicové...

Unikátny tovar Koľajnicové svetlo Mova S Volare GU10, biela je dostupný bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike koľajnicové svetelné systémy. Teraz si môžete vybrať ešte podobné produkty z našej rubriky za skvelú cenu. Značka Molto Luce má v stále ponuke vysoko kvalitné produkty Máme toho viac, máme však aj v ponuke ďalšie skvelé produkty od výrobcu Molto Luce. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Cylindrický reflektor Mova S GU10 pre koľajnicový systém Volare Tento reflektor vyrobený z hliníka, ktorý je vybavený zodpovedajúcim adaptérom, možno ľahko použiť v 2-okruhových dráhach Volare. Dá sa otáčať o 350° a nakláňať o 90°. Priamy svetelný výkon tak možno vždy nasmerovať do požadovanej oblasti. V závislosti od výberu svetelného zdroja GU10 (pozri príslušenstvo) možno svietidlo Mova S použiť na rôzne osvetľovacie úlohy.

Lacný kus Koľajnicové svetlo Mova S Volare GU10, biela od spoločnosti s popredným postavením na trhu Molto Luce môžete pohodlne získať práve dnes za extra cenu. Práve teraz v akcii za 120 EUR.