Koľajnicové LED Vibo Volare 927 čierna/chróm 35°

Nastaviteľný reflektor Vibo LED pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Reflektor Vibo LED dopĺňa dvojfázový koľajnicový systém Volare elegantným... viac informácií »
Koľajnicové LED Vibo Volare 927 čierna/chróm 35°
Nastaviteľný reflektor Vibo LED pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Reflektor Vibo LED dopĺňa dvojfázový koľajnicový systém Volare elegantným...

Nastaviteľný reflektor Vibo LED pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Reflektor Vibo LED dopĺňa dvojfázový koľajnicový systém Volare elegantným bodovým svetlom, ktoré poskytuje cielené svetlo, ktoré možno flexibilne nasmerovať na požadovanú oblasť. Okrúhla hlava je vyrobená z hliníka a má špeciálnu optickú šošovku. Vysoký index podania farieb zaručuje mimoriadne prirodzené svetlo a okrem nízkeho oslnenia je zárukou príjemného a kvalitného osvetlenia. Najmä v kombinácii s inými svietidlami možno šikovne zvýrazniť plochy a objekty, napríklad v galériách alebo predajných priestoroch. – Vrátane ovládacieho zariadenia (zapnutie/vypnutie) – Adaptér na koľajnicu je súčasťou balenia – možnosť otáčania o 350°, možnosť otáčania o 30 – Dobrá regulácia oslnenia: UGR 90
Unikátny produkt Koľajnicové LED Vibo Volare 927 čierna/chróm možno zohnať ľahko u nás v obľúbenej sekcii koľajnicové svetelné systémy. Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto populárnej sekcie za outletovú cenu. To ale nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Pozrite sa tiež na viac kúskov značky Molto Luce. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný tovar Koľajnicové LED Vibo Volare 927 čierna/chróm 35° od spoločnosti s popredným postavením na trhu Molto Luce je možné získať v aktuálnej ponuke výhodne. Teraz za akčnú cenu 220 EUR.