Koľajnicové LED Trigga Volare 930 55° čierna/chróm

Trigga Volare LED track spot na priame osvetlenie s 2-okruhovým systémom Volare LED reflektor Trigga Volare má štíhly, moderný vzhľad. Dokonale dopĺňa... viac informácií »
Koľajnicové LED Trigga Volare 930 55° čierna/chróm
Trigga Volare LED track spot na priame osvetlenie s 2-okruhovým systémom Volare LED reflektor Trigga Volare má štíhly, moderný vzhľad. Dokonale dopĺňa...

Trigga Volare LED track spot na priame osvetlenie s 2-okruhovým systémom Volare LED reflektor Trigga Volare má štíhly, moderný vzhľad. Dokonale dopĺňa dvojfázový koľajnicový systém Volare, do ktorého sa dá bez problémov integrovať vďaka adaptéru. Valcové teleso sa dá otáčať a vychyľovať, čo umožňuje flexibilné nastavenie na požadovanú oblasť. Teplé biele LED diódy sú zapustené za šošovkou LFO s mikroobjektívom. Svetlo sa vyžaruje cez mimoriadne malú svetelnú clonu s priemerom len 1 cm, čím sa opticky vytvára bodový zdroj svetla. Trigga zároveň ponúka vynikajúci vizuálny komfort. – Vrátane ovládacieho zariadenia (zapnutie/vypnutie) – otáča sa o 350°, otáča sa o 90° – dobrá regulácia oslnenia: UGR 90
Veľa obľúbený produkt Koľajnicové LED Trigga Volare 930 55° čierna/chróm môžete dostať taktiež na webe v obľúbenej sekcii koľajnicové svetelné systémy. Teraz môžete nájsť unikátne produkty v spomínanej sekcii za priaznivú cenu. Obľúbená značka zákazníkov Molto Luce vám predstavuje kvalitný sortiment Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Molto Luce. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný tovar Koľajnicové LED Trigga Volare 930 55° čierna/chróm originál od značky Molto Luce pohodlne zoženiete na našich stránkach teraz práve stále výhodne! Akčná cena už od 220 EUR.