Klasický lampáš starožitné zlato 3-svetlo IP44 – kapitál

Táto 3-svetlá lucerna je klasickej veľkosti. Je nádherne ukončená plastom v starožitnej zlatej farbe a slávnym romantickým a klasickým dizajnom... viac informácií »
Klasický lampáš starožitné zlato 3-svetlo IP44 - kapitál
Značka: QAZQA
95 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto 3-svetlá lucerna je klasickej veľkosti. Je nádherne ukončená plastom v starožitnej zlatej farbe a slávnym romantickým a klasickým dizajnom...

Táto 3-svetlá lucerna je klasickej veľkosti. Je nádherne ukončená plastom v starožitnej zlatej farbe a slávnym romantickým a klasickým dizajnom lucerny! Je pozoruhodný svojou celkovou výškou 216 cm a priemerom 51 cm. Tento kapitál doplníte o 3 svetelné zdroje E27 s maximálnym výkonom 15 W (poznámka: tieto svetelné zdroje nie sú súčasťou žiarovky). Capital ukradne šou vo vašej záhrade! S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný voči striekajúcej vode! Chcete ešte viac zábavy? Potom môžete túto lampu stlmiť aj externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Aj keď sú zhasnuté svetlá, je toto hlavné mesto krásne vidieť! Lacný tovar Klasický lampáš starožitné zlato 3-svetlo môžete nakúpiť ľahko tu na stránkach v obľúbenej kategórii zahradne stlpove lampy! Teraz si môžete zaobstarať unikátne kúsky zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu.

Obľúbený tovar Klasický lampáš starožitné zlato 3-svetlo IP44 - kapitál od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA nájdete v našej aktuálnej ponuke extra výhodne! Výhodná ponuka za skvelú cenu 95 EUR.