Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne s detektorom pohybu – Capital

Capital je klasika medzi nástennými lampami. Jedno z najslávnejších, ale najštýlovejších svietidiel. Nástenné svietidlo je vyrobené z plastu so... viac informácií »
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne s detektorom pohybu - Capital
Značka: QAZQA
42 EUR
Overiť dostupnosť »
Capital je klasika medzi nástennými lampami. Jedno z najslávnejších, ale najštýlovejších svietidiel. Nástenné svietidlo je vyrobené z plastu so...

Capital je klasika medzi nástennými lampami. Jedno z najslávnejších, ale najštýlovejších svietidiel. Nástenné svietidlo je vyrobené z plastu so sklom a je ukončené čiernou farbou. Má celkovú výšku 36,7 cm, hĺbku 21 cm a dĺžku 15 cm. Montážna doska má hĺbku 2,5 cm, výšku 16 cm a dĺžku 11 cm. Kapitál je doplnený svetelným zdrojom s objímkou E27 (max. 15 W). Nezabudnite si to objednať dodatočne! Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, nie je súčasťou balenia. Vďaka hodnote IP IP44 je nástenné svietidlo vhodné na vonkajšie použitie v blízkosti záhradného prístrešku alebo vedľa vchodových dverí. S detektorom pohybu sa lampa zapne, keď je detekovaný pohyb. Takto sa nemusíte báť, že by ste lampu zabudli alebo zhasli. Super šikovný! Táto klasika by nemala chýbať na vašej záhrade!
Tento kvalitný a žiadaný produkt Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne s detektorom pohybu – Capital ide zohnať práve teraz u nás v obľúbenej sekcii vonkajsie nastenne svietidla. Teraz si môžete vybrať akčné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu!

Tento veľmi obľúbený výrobok Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne s detektorom pohybu - Capital od známej spoločnosti QAZQA máte možnosť nakúpiť aktuálne na webe za primerané peniaze. Teraz za akčnú cenu 42 EUR.