Klasická stolová lampa / notárska lampa bronzová so zeleným sklom – Banker

Skutočná klasika: notárova / bankárova lampa! Ukončené bronzovou a zelenou farbou. Môže perfektne slúžiť ako pútač pozornosti na vašom stole.... viac informácií »
Klasická stolová lampa / notárska lampa bronzová so zeleným sklom - Banker
Značka: QAZQA
64 EUR
Overiť dostupnosť »
Skutočná klasika: notárova / bankárova lampa! Ukončené bronzovou a zelenou farbou. Môže perfektne slúžiť ako pútač pozornosti na vašom stole....

Skutočná klasika: notárova / bankárova lampa! Ukončené bronzovou a zelenou farbou. Môže perfektne slúžiť ako pútač pozornosti na vašom stole. Svietidlo má objímku E27 (max. 60 W) a je dodávané bez svetelného zdroja. Má výšku 35 cm a šírku 26 cm. Táto klasická lampa je stmievateľná (stmievač nie je súčasťou dodávky), aby bola večer útulná! Lampa je dodávaná s káblom a zástrčkou. Doplňte svoj stôl alebo kanceláriu touto notárskou lampou! Tento najpredávanejší kus je na získanie taktiež u nás zaradený v kategórii stolove lampy! Vyberte si ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za parádnu cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. U nás nájdete ďalšie skvelé produkty od značky QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt Klasická stolová lampa / notárska lampa bronzová so zeleným sklom - Banker od populárneho výrobcu QAZQA získate na našich stránkach v zľave! Produkt nakúpite teraz u nás za 64 EUR.