Klasická stolová lampa chróm s čiernym tienidlom – Ann-Kathrin 3

Stolová lampa Ann-Kathrin 3 má klasický dizajn. Veľkorysá stolová lampa ako druh lustra na štandardných elegantných tvaroch s polopriehľadným... viac informácií »
Klasická stolová lampa chróm s čiernym tienidlom - Ann-Kathrin 3
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Ann-Kathrin 3 má klasický dizajn. Veľkorysá stolová lampa ako druh lustra na štandardných elegantných tvaroch s polopriehľadným...

Stolová lampa Ann-Kathrin 3 má klasický dizajn. Veľkorysá stolová lampa ako druh lustra na štandardných elegantných tvaroch s polopriehľadným čiernym tienidlom, takže je vhodná aj do moderného interiéru. Látka (organza) použitá na kapucni nie je napnutá pevne, ale nariasená, čo dáva osobitný efekt. Sklenený krištáľ dotvára obraz, najmä preto, že čiastočne visí spod kapoty. Lampa je zložená z troch ramien. Vzhľad dotvoríte výberom jednej z rôznych žiaroviek. Váš domov môžete bez mihnutia oka premeniť na osobný hrad! Stolová lampa má priemer 40 cm a výšku 66 cm. Priemer základne je 21 cm. Lampu dokončíte 3 malými svetelnými zdrojmi s objímkou E14 (každý max. 60 W), tieto je potrebné objednať ešte osobitne. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Vneste atmosféru do vášho domova s Ann-Kathrin 3!
Kvalitný a lacný produkt Klasická stolová lampa chróm s čiernym tienidlom – Ann-Kathrin 3 možno zaobstarať teraz tu na našich stránkach v populárnej kateogrii stolove lampy! Preskúmajte obľúbené produkty z tejto populárnej kategórie za najlepšie ceny. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke však viac skvelých výrobkov od dodávateľa QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt Klasická stolová lampa chróm s čiernym tienidlom - Ann-Kathrin 3 originál od výrobcu QAZQA možno získať aktuálne v našej ponuke za najnižšiu cenu! Teraz získate od 105 EUR.