Klasická bodová meď – Jos 1

Jedným z našich najlepších z kolekcie je mimoriadne štýlový Jos Spot! Lesklý medený odtieň poskytuje rustikálny a priemyselný vzhľad, zatiaľ čo... viac informácií »
Klasická bodová meď - Jos 1
Značka: QAZQA
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Jedným z našich najlepších z kolekcie je mimoriadne štýlový Jos Spot! Lesklý medený odtieň poskytuje rustikálny a priemyselný vzhľad, zatiaľ čo...

Jedným z našich najlepších z kolekcie je mimoriadne štýlový Jos Spot! Lesklý medený odtieň poskytuje rustikálny a priemyselný vzhľad, zatiaľ čo matné čierne svietidlo dodáva celému vzhľadu moderný a elegantný vzhľad. Svietidlo má priemer 9,5 cm a výšku 17 cm. Montážna doska má priemer 8 cm. Svietidlo zakončíte svetelným zdrojom s objímkou E14 (max. 40 W), ktorú je stále potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Dokončite svoj interiér s týmto Jos! Veľmi obľúbený tovar Klasická bodová meď – Jos 1 zoženiete priamo tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii nastenne lampy! Zaobstarajte si zľavnené výrobky z tejto známej sekcie za akčnú cenu!

Tento unikátny tovar Klasická bodová meď - Jos 1 od výrobcu so skvelou povesťou QAZQA jednoducho môžete zaobstarať práve teraz za primerané peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 20 EUR.