Keramické stropné svetlo Giorgia staroružová 30 cm

Rustikálny vintage štýl s keramickým stropným svietidlom Giorgia Môže visieť v kuchyni vidieckeho domu alebo v moderných apartmánoch, ktorých štýl... viac informácií »
Keramické stropné svetlo Giorgia staroružová 30 cm
Rustikálny vintage štýl s keramickým stropným svietidlom Giorgia Môže visieť v kuchyni vidieckeho domu alebo v moderných apartmánoch, ktorých štýl...

Rustikálny vintage štýl s keramickým stropným svietidlom Giorgia Môže visieť v kuchyni vidieckeho domu alebo v moderných apartmánoch, ktorých štýl je viac inšpirovaný priemyselným dizajnom. Nech už je to kdekoľvek, stropné svetlo Giorgia očarí každú izbu svojim mimoriadnym vzhľadom. Je navrhnutý nielen s veľkým know-how, ale bol vyrobený aj tradičnými technikami a špeciálnymi výrobnými postupmi, ktoré sa v Taliansku prenášajú z generácie na generáciu. Stropná konzola, objímka a tienidlo na lampu sú vyrobené z keramiky a majú vintage lakovanú farbu v staroružovej farbe. Drobné kovové prvky v hrdzavohnedej farbe ešte vylepšujú vintage vzhľad. Vyrobené v Taliansku. Najpredávanejší produkt možno zaobstarať v pohode tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii stropné svietidlá! Teraz kúpite ostatné produkty v spomínanej kategórii ľahko online! U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke však ďalší tovar od dodávateľa Ferroluce. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Keramické stropné svetlo Giorgia staroružová 30 cm od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Ferroluce k dostaniu u nás právě výhodne. Akčná cena od 290 EUR.