Kávovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 60 cm

Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v tmavej mokka hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický... viac informácií »
Kávovo-hnedé stropné svietidlo Mara
Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v tmavej mokka hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický...

Stropné svietidlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v tmavej mokka hnedej farbe, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku! Obľúbený produkt Kávovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 60 cm ide získať už dnes tu u nás zaradený v kategórii stropné svietidlá. Pozrite sa na zľavnené produkty z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Táto značka Hufnagel vám môže poskytnúť top výrobky. Môžete sa presvedčiť sami. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Preskúmajte u nás viac skvelých výrobkov značky Hufnagel. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý produkt Kávovo-hnedé stropné svietidlo Mara, 60 cm od značky s dlhou tradíciou Hufnagel je možné kúpiť práve tu naozaj výhodne! Produkt nakúpite teraz u nás za 250 EUR.