Kartell FL/Y – závesné LED svietidlo, lesklé zlato

Všestranné: dizajnové závesné svietidlo FL / Y s LED - od Ferruccia Lavianiho Závesná lampa FL / Y od spoločnosti Kartell je typickým všestranným... viac informácií »
Kartell FL/Y – závesné LED svietidlo
Značka: Kartell
529,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Všestranné: dizajnové závesné svietidlo FL / Y s LED - od Ferruccia Lavianiho Závesná lampa FL / Y od spoločnosti Kartell je typickým všestranným...

Všestranné: dizajnové závesné svietidlo FL / Y s LED – od Ferruccia Lavianiho Závesná lampa FL / Y od spoločnosti Kartell je typickým všestranným doplnkom: či už v kuchyni, v jedálni alebo v obývacej izbe – lampu s dizajnom a funkčnosťou FL / Y je možné použiť kdekoľvek. tienidlo na lampu nie je ani guľa, ani pologuľa, strih sa urobil kúsok pod stredom. To má za následok, že svetlo sa zhromažďuje ešte lepšie a oblasť pod ním je osvetlená konkrétnejšie. Mnoho variantov FL / Y s plastovým tienidlo na lampu je farebných a všestranných – pre výrobok Kartell samozrejmosťou. Plast je materiál, ktorý definuje dizajnérske kúsky od spoločnosti Kartell, a teda aj samotnú spoločnosť. Od svojho založenia v roku 1949 sa dizajnéri, ktorí pracujú pre Kartell, zaoberajú otázkou, ako využiť plast a ako ho čo najlepšie navrhnúť a spracovať tak, aby funkčnosť a estetika dokonale ladili. Medzi najznámejšie dizajnérske kúsky milánskej spoločnosti patria napríklad detská stolička K 1340 a lis na citrón KS 1481. V oblasti osvetlenia slúži model 4006 od Achilla a Piergiacoma Castiglioniho z roku 1959 a séria Tic Tac. figúrka a vysoká Majte hodnotu uznania.
Obľúbený kus Kartell FL/Y – závesné LED svietidlo, máte možnosť zohnať aktuálne tu na stránkach v známej sekcii závesné svietidlá. Zaobstarajte si ďalšie produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze. Populárna značka medzi zákazníkmi Kartell pre vás vyrába špičkové produkty. Presvedčte sa sami! Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané produkty od výrobcu Kartell. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt Kartell FL/Y – závesné LED svietidlo, lesklé zlato od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Kartell ľahko môžete nájsť teraz za výpredajovú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 529,90 EUR.