Karman 24 Karati závesná lampa tvar listu žltá

V krištáľovej podobe: prívesné svetlo 24 Karati vyrobené z ručne fúkaného skla Carat, mernú jednotku na určovanie rýdzosti zlata, vybral taliansky... viac informácií »
Karman 24 Karati závesná lampa tvar listu žltá
Značka: Karman
770 EUR
Overiť dostupnosť »
V krištáľovej podobe: prívesné svetlo 24 Karati vyrobené z ručne fúkaného skla Carat, mernú jednotku na určovanie rýdzosti zlata, vybral taliansky...

V krištáľovej podobe: prívesné svetlo 24 Karati vyrobené z ručne fúkaného skla Carat, mernú jednotku na určovanie rýdzosti zlata, vybral taliansky dizajnér Matteo Ugolini ako názov pre svoju príveskovú lampovú tvorbu, ktorej tvar pripomína brúsený krištáľ. tienidlo na lampu nie je vyrobené ani z krištáľu, ani zo zlata, ale z ručne fúkaného skla, ktoré má zodpovedajúci tvar. Závesné svetlo 24 Karati, osvetlené zvnútra von, je viac než len svetelný prvok, je to skôr kus nábytku a dizajnérsky kúsok, ktorý esteticky obohacuje a definuje obytný priestor. Svetlá talianskeho výrobcu Karman sú dizajnové kúsky, ktoré sú kompletne vyrobené v Taliansku. Dizajnéri chcú svojimi návrhmi osloviť nielen oko diváka, ale aj ich emocionálny svet. Exkluzívny kus Karman 24 Karati závesná máte možnosť kúpiť bez problémov tu na webe v populárnej kateogrii závesné svietidlá. Pozrite sa na nové produkty zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu!

Veľa žiadaný výrobok Karman 24 Karati závesná lampa tvar listu žltá od nášho popredného výrobcu Karman jednoducho zoženiete tady teraz za úplne najnižšiu cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 770 EUR.