lightservice.sk

LED Solution Mi-Light RF Nástenný diaľkový ovládač pre RGB+RGBW LED pásiky, 4-kanálový, AC 230V T3

Najpredávanejší tovar LED Solution Mi-Light RF Nástenný diaľkový ovládač pre RGB+RGBW LED pásiky, 4-kanálový, AC 230V T3 od značky so zárukou kvality LED Solution pohodlne nakúpite tu za rozumné peniaze! V akcii za cenu 24,75 EUR.
EAN: 6970602181312
LED Solution Mi-Light RF Nástenný diaľkový ovládač pre RGB+RGBW LED pásiky

Popis produktu

Diaľkový nástenný ovládač Mi-Light s napájaním AC 230V pre RGB a RGBW LED pásiky je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém produktov radu Mi-Light / MiBoxer. S jedným ovládačom môžete ovládať 4 zóny osvetlenia, ktorá sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po spojení s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia. Pre RGB osvetlenie je nutné dokúpiť Mi-Light RGB prijímač, pre RGBW osvetlenie zase Mi-Light RGBW prijímač.

Prijímač môže byť skrytý (za stenou, sadrokartónom alebo v skrini), priamy pohľad ovládača na prijímač nie je nutný.

Vlastnosti a výhody ovládača:
Technológia bezdrôtového prenosu RF 2,4GHz.
Stmievanie je stabilné a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Nastaviteľný jas a teplota farieb a sýtosť.
16 miliónov farieb na výber
Pamäť posledného nastavenia.
Jednoduchá inštalácia do montážnej krabičky EU.
9 dynamických režimov zmeny farieb
Predná strana je vyrobená z tvrdeného skla.
Zvuková a svetelná signalizácia pri dotyku ovládača.

Ovládanie:
Ovládanie prebieha na posuvníkoch ovládača na ktorom dotykom nastavíte požadovanú farbu a intenzitu svetla. Ovládanie je tiež vybavené 9-timi dynamickými efektmi. Na spustenie týchto efektov slúži tlačidlo Mode. Pri každom efekte si ešte môžete upravovať rýchlosť prevedenia daného programu. Na to sú určené tlačidlá Speed- a Speed+. Výpis efektov nájdete v manuáli. Tlačidlo White slúži na rýchlu voľbu statického bieleho svitu.

Inštalácia:
Inštalácia ovládača je veľmi jednoduchá. Ovládač sa pripojí dvojžilovo priamo na rozvod 230V v montážnej krabičke EU pre vypínač.

Ďalšie parametre: Pracovná teplota -10°C až 40°C. Rozmery 86 x 86 x 33mm. Vstupné napätie AC 230V. Dosah 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Farba produktu biela. Počet kanálov 4. . . . . . . . . . . . . .