Arcchio Jorvin stropné svietidlo 1-plameňové biele

Malé bodové svetlo Jorvin, všestranne použiteľné Bodové svetlo Jorvin je úplne biele a vybavené pohyblivou hlavou svietidla. Či už má vyžarovať... viac informácií »
Arcchio Jorvin stropné svietidlo 1-plameňové biele
Značka: Arcchio
28 EUR40 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Malé bodové svetlo Jorvin, všestranne použiteľné Bodové svetlo Jorvin je úplne biele a vybavené pohyblivou hlavou svietidla. Či už má vyžarovať...

Malé bodové svetlo Jorvin, všestranne použiteľné Bodové svetlo Jorvin je úplne biele a vybavené pohyblivou hlavou svietidla. Či už má vyžarovať priamo smerom nadol alebo do strany, želanú pozíciu môžete nastaviť okamžite. Svetlo Jorvin je preto dokonale vhodné na osvetlenie jednotlivých oblastí alebo objektov, ako je napríklad polica, skriňa alebo nástenný obraz. Flexibilné a zvýraznené osvetlenie je ideálne na použitie na chodbách, v obývačke alebo jedálni. Bodové svetlo Jorvin sa dá nainštalovať a používať nielen na strope, ale aj na stene.

Veľa predávaný kus Arcchio Jorvin stropné svietidlo 1-plameňové biele od výrobcu Arcchio pohodlne zaobstaráte tady teraz v zľave! Iba teraz za 28 EUR.