ERCO Jilly 230V 15W extra wide 840 čierna/striebro

Žaluziové svietidlo Jilly LED od spoločnosti ERCO pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla... viac informácií »
ERCO Jilly 230V 15W extra wide 840 čierna/striebro
Značka: ERCO
670 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové svietidlo Jilly LED od spoločnosti ERCO pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla...

Žaluziové svietidlo Jilly LED od spoločnosti ERCO pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla (82°) Vďaka možnosti stmievania priamo na jednotke alebo externe, mimoriadne širokému rozloženiu svetla a dobrej kontrole oslnenia je koľajnicové svietidlo Jilly všestrannou možnosťou priameho osvetlenia úloh v kancelárii. Špeciálny systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú charakteristický svetelný výkon. Montáž pomocou adaptéra (otočného o 360°) do 230V koľajnice umožňuje premiestňovanie podľa potreby. Priamo na svietidle je otočný ovládač na nastavenie svetelného výkonu a je možné použiť aj externé stmievače. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, hliníková, strieborná, vysoko zrkadlová – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 19 W - so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO - možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externých stmievačov (fázové ovládanie)

Kvalitný tovar ERCO Jilly 230V 15W extra wide 840 čierna/striebro od našej známej značky ERCO jednoducho môžete získať v našej ponuke za primerané peniaze. Produkt nakúpite teraz u nás za 670 EUR.