Jieldé Signal SI301 svietidlo s ramenom, čierne

Nástenné svietidlo Signal SI301 s nastaviteľným ramenom V tradícii francúzskej klasiky dizajnu - nástennej lampy Loft od Jean-Louis Domecqs z roku 1950... viac informácií »
Jieldé Signal SI301 svietidlo s ramenom
Značka: Jieldé
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Signal SI301 s nastaviteľným ramenom V tradícii francúzskej klasiky dizajnu - nástennej lampy Loft od Jean-Louis Domecqs z roku 1950...

Nástenné svietidlo Signal SI301 s nastaviteľným ramenom V tradícii francúzskej klasiky dizajnu – nástennej lampy Loft od Jean-Louis Domecqs z roku 1950 – je predstavená nástenná lampa Signal SI301. Rovnako ako predchodca zaujme svojou obrovskou funkčnosťou. Signal SI301 má rameno lampy vyčnievajúce ďaleko do miestnosti, ktoré je možné otočiť o 280 ° a otočiť o 300 ° v oblasti nástenného držiaka. To umožňuje vysoký stupeň flexibility v smere svetla, čo zvyšuje skutočnosť, že je možné nastaviť aj hlavu žiarovky. Pologuľovitý reflektor je možné otočiť o 300 ° a otočiť o 360 °. To robí Signal SI301 svetelným zdrojom, ktorý sa dá použiť v mnohých súkromných a komerčných priestoroch. Jieldé je francúzska rodinná spoločnosť so sídlom v Lyone. Svetlá sa tu stále vyrábajú ručne v rovnako vysokej kvalite ako v roku 1950, keď Jean-Louis Domecqs uviedol na trh sériu svetiel Loft, pretože pre svoju dielňu potreboval flexibilne nastaviteľný zdroj svetla. Zrodila sa klasika priemyselného dizajnu a predovšetkým francúzskeho priemyselného štýlu. Registračná značka identifikuje každú lampu Jieldé ako svoju druhu.
Veľa obľúbený výrobok Jieldé Signal SI301 svietidlo s ramenom, čierne je na získanie jednoducho na našom webe v sekcii nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky v zľave!

Veľmi obľúbený produkt Jieldé Signal SI301 svietidlo s ramenom, čierne od populárnej značky Jieldé jednoducho zoženiete u nás teraz za rozumné peniaze! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 239,90 EUR.