Jieldé Loft D1200 lampa nastaviteľná červená

Robustné stojaca lampa Loft D1200 vyrobené z kovu Tenký krk a pomerne malá hlava stojaca lampa Loft D1200 sú dosť rezervované, a napriek tomu je lampa... viac informácií »
Jieldé Loft D1200 lampa nastaviteľná červená
Značka: Jieldé
760 EUR
Overiť dostupnosť »
Robustné stojaca lampa Loft D1200 vyrobené z kovu Tenký krk a pomerne malá hlava stojaca lampa Loft D1200 sú dosť rezervované, a napriek tomu je lampa...

Robustné stojaca lampa Loft D1200 vyrobené z kovu Tenký krk a pomerne malá hlava stojaca lampa Loft D1200 sú dosť rezervované, a napriek tomu je lampa vizuálnym zvýraznením vedľa gauča alebo kresla. Svojím vzhľadom pripomína priemyselné žiarovky minulého storočia, takže hlavne koncepty priemyselných alebo historických miestností Štýl obohacuje. Ďalej so svojimi pútavými kĺbmi na krku žiarovky a rotačnými mechanizmami na hlave a pätici žiarovky ponúka vysoký stupeň flexibility. Dizajn stojaca lampa Loft D1200 je ochrannou známkou francúzskeho výrobcu Jieldé. Už v 50. rokoch 20. storočia vyrábal svetlá pre priemyselné využitie a neskôr aj pre domácnosti. Nápady na dizajn Loftu vychádzajú z prvej lampy zakladateľa a priemyselného dizajnéra Jean-Louis Domecqa. Zľavový produkt môžete zaobstarať práve na webe umiestnený v kategórii stojacie lampy. Teraz môžete nájsť zľavnené produkty vo spomínanej sekcii za outletovú cenu!

Tento akčný a v zľave produkt Jieldé Loft D1200 lampa nastaviteľná červená s pečaťou kvality značky Jieldé dostanete v našej ponuke za primerané peniaze. Práve teraz v akcii za 760 EUR.