Jasné LED Downlight Piet 36W 3 farby svetla

Veľké LED downlight Piet so silnou svietivosťou a voliteľnou farbou svetla, IP44 Spotrebiteľov bude zaujímať fakt, že je LED downlight vybavené... viac informácií »
Jasné LED Downlight Piet 36W 3 farby svetla
Značka: Arcchio
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľké LED downlight Piet so silnou svietivosťou a voliteľnou farbou svetla, IP44 Spotrebiteľov bude zaujímať fakt, že je LED downlight vybavené...

Veľké LED downlight Piet so silnou svietivosťou a voliteľnou farbou svetla, IP44 Spotrebiteľov bude zaujímať fakt, že je LED downlight vybavené stupňom ochrany IP44, ktorý umožňuje jeho použitie vo vlhkých miestnostiach, čo neoceníte len pri použití v komerčnom sektore, ale aj vtedy, keď si LED downlight rozhodnete namontovať u seba doma, napríklad v kúpeľni. Veľké a mimoriadne výkonné LED downlight sa montuje pomocou pružinových svoriek a pred montážou sa budete musieť ubezpečiť, že priemer montážneho otvoru bude mať aspoň 24 cm a nanajvýš 25,5 cm. Pred inštaláciou si máte možnosť vybrať aj farbu svetla, ktorou bude downlight Piet svietiť. Na tento účel je na zadnej strane krytu umiestnený spínač, ktorým možno vyberať spomedzi troch dostupných farieb svetla: – teplé biele svetlo (3 000 K, 3 600 lúmenov) – univerzálne biele svetlo (4 000 K, 3 750 lúmenov) – denné svetlo (6 000 K, 3 880 lúmenov) Tento lacný produkt nájdete ľahko tu na našom webe umiestnený v kategórii zapustené svietidlá. Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty z tejto kateógrie za výhodnú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca Arcchio má v stále ponuke prvotriedne výrobky.

Kvalitný a lacný produkt Jasné LED Downlight Piet 36W 3 farby svetla od populárneho výrobcu Arcchio zoženiete v aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu! Teraz za akčnú cenu 45 EUR.