Jasná kvetinová svetelná LED reťaz Silke 20-pl.

LED svetelná reťaz Silke s LED kvetmi - 20 žiaroviek, na batériu Túto reťaz svetiel si môžete vychutnať po celý rok. S malými kvetmi osvetlenými... viac informácií »
Jasná kvetinová svetelná LED reťaz Silke 20-pl.
Značka: Sirius
10 EUR
Overiť dostupnosť »
LED svetelná reťaz Silke s LED kvetmi - 20 žiaroviek, na batériu Túto reťaz svetiel si môžete vychutnať po celý rok. S malými kvetmi osvetlenými...

LED svetelná reťaz Silke s LED kvetmi – 20 žiaroviek, na batériu Túto reťaz svetiel si môžete vychutnať po celý rok. S malými kvetmi osvetlenými LED diódami vyzerá jednoducho čarovne ako dekorácia na konferenčnom stolíku, na okennom parapete alebo v sklenenej váze. Rozprávkové svetlá Silke nepotrebujú sieťové pripojenie. Kábel rozprávkových svetiel je priehľadný a ťažko viditeľný. Ľahká reťaz Silke je napájaná z 2 x AA batérií, ktoré nie sú súčasťou dodávky (je možné objednať prostredníctvom príslušenstva). Batérie sú umiestnené v malej priehľadnej škatuľke, ktorá je sotva viditeľná. – Vianočné predmety napájané z batérie v interiéri Energialuokka: A+
Tento lacný tovar môžete získať jednoducho tu u nás v obľúbenej sekcii svetelné reťaze. Pripravili sme pre vás kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky z pohodlia domova. Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie kvalitné produkty značky Sirius. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Výnimočný a žiadaný produkt Jasná kvetinová svetelná LED reťaz Silke 20-pl. originál od výrobcu Sirius nájdete aktuálne na webe vo výpredajové akciu. V akcii za cenu 10 EUR.