IP44.de como vonkajšie nástenné LED antracit

LED vonkajšie nástenné svetlo como ako nepriame svetlo a spodné svetlo Vysoko kvalitné telo z liateho hliníka a dve sklenené šošovky, ktoré jasne... viac informácií »
IP44.de como vonkajšie nástenné LED antracit
Značka: IP44.de
360 EUR
Overiť dostupnosť »
LED vonkajšie nástenné svetlo como ako nepriame svetlo a spodné svetlo Vysoko kvalitné telo z liateho hliníka a dve sklenené šošovky, ktoré jasne...

LED vonkajšie nástenné svetlo como ako nepriame svetlo a spodné svetlo Vysoko kvalitné telo z liateho hliníka a dve sklenené šošovky, ktoré jasne zameriavajú svetlo – to je vonkajšie nástenné svietidlo como LED, ktoré vďaka svojej jednoduchosti a estetike vie, ako svietiť. Kubické telo je opatrené výstupom svetla na vrchnej a spodnej časti, ktorý vďaka šošovkám vytvára jasné svetlo v tvare kužeľa. LED žiarovky sú v zásade stmievateľné, na želanie je možné použiť stmieva? (nie je súčasťou dodávky). „Prečo by vonkajšie osvetlenie nemalo byť rovnako estetické a všestranné ako vnútorné osvetlenie?“ – to je otázka, ktorú si položili tvorcovia IP44.de , keď začali navrhovať a vyrábať IP44.de svetlá. Na jednej strane by tieto svietidlá mali byť vysoko kvalitné a odolávať náročným poveternostným podmienkam, na druhej strane by sa nemali zanedbávať ich tvar a estetika. Úplne jedinečný tovar IP44.de como vonkajšie nástenné LED antracit ide získať aktuálne tu u nás zaradený v sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz môžete získať unikátne kúsky z tejto populárnej sekcie za akčnú cenu! Obľúbený výrobca zákazníkov IP44.de má v stálej ponuke veľmi kvalitné výrobky. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Tento akčný produkt IP44.de como vonkajšie nástenné LED antracit od značky s dobrým menom IP44.de pohodlne dostanete teraz v ponuke za primerané peniaze. Na našej stránke za 360 EUR.