Bavlnené tienidlo čierne 35/30/20 so zlatým interiérom

Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je... viac informácií »
Bavlnené tienidlo čierne 35/30/20 so zlatým interiérom
Značka: QAZQA
59,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je...

Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na vnútornej strane. Inými slovami: tento odtieň môžete použiť ako na stojace, tak aj na závesné lampy. Tienidlo má priemer 35 cm a výšku 20 cm. Vytvorte si s touto kapucňou svoju jedinečnú kombináciu! Tento krásny tienidlo je vhodný pre kovanie E27.Obľúbený a kvalitný výrobok možno nakúpiť bez problémov tu na našich stránkach v známej rubrike tienidlo na lampu. Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie výrobky z tejto obľúbenej sekcie ľahko online. Obľúbená značka zákazníkov QAZQA má prémiové výrobky.. Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký! Pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Výnimočný výrobok Bavlnené tienidlo čierne 35/30/20 so zlatým interiérom od populárnej značky QAZQA jednoducho môžete nájsť na našich stránkach teraz práve lacno. Práve teraz v akcii za 59,95 EUR.