Inteligentný zapustený bodový biely štvorec vrátane WiFi GU10 – skľučovadlo

Stále hľadáte perfektné základné osvetlenie? Potom choďte na toto štvorcové zapustené miesto Chuck! Už si nemusíte vyberať dokonalý zdroj svetla,... viac informácií »
Inteligentný zapustený bodový biely štvorec vrátane WiFi GU10 - skľučovadlo
Značka: QAZQA
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Stále hľadáte perfektné základné osvetlenie? Potom choďte na toto štvorcové zapustené miesto Chuck! Už si nemusíte vyberať dokonalý zdroj svetla,...

Stále hľadáte perfektné základné osvetlenie? Potom choďte na toto štvorcové zapustené miesto Chuck! Už si nemusíte vyberať dokonalý zdroj svetla, pretože je už súčasťou. S týmto zapusteným bodom získate inteligentný svetelný zdroj GU10, ktorý je možné nastaviť v akejkoľvek požadovanej farbe. Táto žiarovka GU10 má maximálnu spotrebu energie 50 W a má 25 000 hodín horenia. Svetelný zdroj má maximálne 350 lúmenov a je možné ho pomocou smartphonu alebo domáceho pomocníka Google nastaviť v rozmedzí 2 200 až 4 000 Kelvinov. Takto máte doma vždy požadované atmosférické a funkčné osvetlenie! Škvrna má dĺžku 9,2 cm a šírku 9,2 cm. Hĺbka inštalácie je 10 cm a priemer inštalácie je 8 cm. Toto miesto doplní vašu obývaciu izbu, spálňu a / alebo predsieň. Urobte krok a dostaňte do svojho domova zapustené reflektory od Chucka! V zľave produkt Inteligentný zapustený bodový biely štvorec vrátane WiFi možno zohnať teraz na našich stránkach zaradený v kategórii zapustene svietidla! Získajte akčné produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Preskúmajte u nás ďalšie kvalitné produkty od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavnený produkt Inteligentný zapustený bodový biely štvorec vrátane WiFi GU10 - skľučovadlo od spoločnosti s úžasnou reputáciou QAZQA možno nájsť tu a teraz práve lacno. Teraz v akcii 25 EUR.