Inteligentné zapustené bodové biele sklopné vrátane Wifi GU10 – Edu

Vo vašom interiéri by nemal chýbať zapustený spot Edu s inteligentnou aplikáciou. Najmä v bielej farbe sa toto zapustené miesto dá perfektne využiť... celý popis>
Inteligentné zapustené bodové biele sklopné vrátane Wifi GU10 - Edu
Značka: QAZQA
18 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Vo vašom interiéri by nemal chýbať zapustený spot Edu s inteligentnou aplikáciou. Najmä v bielej farbe sa toto zapustené miesto dá perfektne využiť v akomkoľvek interiéri. S týmto inteligentným zapusteným bodom ste pripravení okamžite a máte perfektné základné osvetlenie, funkčné osvetlenie a náladové osvetlenie v jednom. Zapustené miesto je dodávané vrátane inteligentného svetelného zdroja GU10, ktorý je možné nastaviť pomocou inteligentného domáceho asistenta alebo aplikácie na vašom tablete alebo telefóne. Svetelný zdroj môžete nastaviť v ľubovoľnej farbe, ktorú chcete. Svetelný zdroj má maximum 350 lúmenov a 2 200 až 4 000 Kelvinov. Tak ľahko stlmte svetlo na požadovanú silu a farbu svetla a poskytnite svojmu domovu požadovanú atmosféru. Svetelný zdroj má priemer 9 cm. Priemer inštalácie je 7,5 cm a hĺbka inštalácie je 8 cm. Skrášlite svoju kuchyňu, obývaciu izbu alebo spálňu zapusteným bodovým svetlom Edu.
Tento akčný a v zľave produkt ide nakúpiť bezprostredne u nás umiestnený v rubrike zapustene svietidla. Teraz kúpite unikátne kúsky z našej sekcie za rozumné peniaze. Ale to nie je koniec našej ponuky, naša ponuka je široká. Máme však aj v ponuke viac kvalitných produktov od značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.