Inteligentné stropné svietidlo čierne 49 cm vrátane LED a stmievača – Marian

Hľadáte pútač očí do vesmíru? Potom je Marián to, čo potrebujete! Biele trojuholníky vyzerajú ako ostrovy na stropnej lampe. Marián je vyrobený z... viac informácií »
Inteligentné stropné svietidlo čierne 49 cm vrátane LED a stmievača - Marian
Značka: QAZQA
81 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte pútač očí do vesmíru? Potom je Marián to, čo potrebujete! Biele trojuholníky vyzerajú ako ostrovy na stropnej lampe. Marián je vyrobený z...

Hľadáte pútač očí do vesmíru? Potom je Marián to, čo potrebujete! Biele trojuholníky vyzerajú ako ostrovy na stropnej lampe. Marián je vyrobený z plastu a je dokončený v čiernej a bielej farbe. Má priemer 49 cm a výšku 6,5 cm. Montážna doska má priemer 45 cm a výšku 2 cm. Stropné svietidlo má nevymeniteľné inteligentné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 3600 lúmenov a 2 000 – 4 000 Kelvinov. To mu dáva veľa silného svetla. LED dióda je stmievateľná aj pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Dá sa ovládať aj pomocou aplikácie vo vašom smartfóne alebo pomocou asistenta Google. Atmosféru v miestnosti tak môžete určiť sami. Vyzdobte svoju obývačku, kanceláriu alebo chodbu modernou stropnou lampou Marian. Akčný produkt Inteligentné stropné svietidlo čierne 49 cm vrátane LED a stmievača – Marian dá sa zaobstarať ešte tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii stropne svietidla. Teraz si môžete vybrať ďalšie výrobky z tejto kateógrie za skvelú cenu.

Tento akčný tovar Inteligentné stropné svietidlo čierne 49 cm vrátane LED a stmievača - Marian od výrobcu s dlhou históriou QAZQA jednoducho zaobstaráte aktuálne v našej ponuke za výhodnú cenu! V súčasnosti v predaji od 81 EUR.