Inteligentné stropné svietidlo biele 51 cm vrátane LED a stmievača – Emma

Urobte to doma útulne so stropnou lampou Emma. Jeho geometrický tvar poskytuje dynamiku vo vašom interiéri. Malé otvory v žiarovke poskytujú iskrivé... viac informácií »
Inteligentné stropné svietidlo biele 51 cm vrátane LED a stmievača - Emma
Značka: QAZQA
54 EUR
Overiť dostupnosť »
Urobte to doma útulne so stropnou lampou Emma. Jeho geometrický tvar poskytuje dynamiku vo vašom interiéri. Malé otvory v žiarovke poskytujú iskrivé...

Urobte to doma útulne so stropnou lampou Emma. Jeho geometrický tvar poskytuje dynamiku vo vašom interiéri. Malé otvory v žiarovke poskytujú iskrivé osvetlenie. Emma je vyrobená z plastu a má povrchovú úpravu v bielej farbe. Má priemer 51 cm a výšku 11 cm. Montážna doska má priemer 45 cm a výšku 2 cm. Stropné svietidlo má nevymeniteľné inteligentné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 3 600 lúmenov a 2 000 – 4 000 Kelvinov. Vysoký jas je stmievateľný aj pomocou dodávaného diaľkového ovládača, aplikácie na vašom smartfóne, Google Home alebo Alexa. Svetlo je možné nastaviť tak intenzitou, ako aj farebnou teplotou. Doprajte svojej obývacej izbe, chodbe alebo spálni romantickú atmosféru so stropnou lampou Emma. Lacný výrobok môžete nakúpiť taktiež tu na webe zaradený v sekcii stropne svietidla! Vyberte si parádne produkty v spomínanej kategórii za super cenu! Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac. Máme však aj v ponuke viac vybraných výrobkov od značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka QAZQA má v stálej ponuke prvotriedny tovar Urobte radosť sami sebe.

Podarený tovar Inteligentné stropné svietidlo biele 51 cm vrátane LED a stmievača - Emma od tejto skvelej značky QAZQA je možné získať tady za neuveriteľne výhodnú cenu! Práve teraz za cenu 54 EUR.