Inteligentné moderné stropné svietidlo biele 38 cm vrátane LED a RGB – Iene

So stropnou lampou Iene ste určite na správnom mieste! Nadčasový dizajn zaručuje, že ho možno kedykoľvek umiestniť do každej miestnosti a pri... viac informácií »
Inteligentné moderné stropné svietidlo biele 38 cm vrátane LED a RGB - Iene
Značka: QAZQA
40 EUR
Overiť dostupnosť »
So stropnou lampou Iene ste určite na správnom mieste! Nadčasový dizajn zaručuje, že ho možno kedykoľvek umiestniť do každej miestnosti a pri...

So stropnou lampou Iene ste určite na správnom mieste! Nadčasový dizajn zaručuje, že ho možno kedykoľvek umiestniť do každej miestnosti a pri akomkoľvek štýle bývania. Svietidlo je vyrobené z plastu a je povrchovo upravené v bielej farbe. Má priemer 38 cm a výšku 10,5 cm. Montážna doska má priemer 35 cm a výšku 2 cm. Iene má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 1 800 lúmenov a 2 000 – 4 000 Kelvinov. To z neho robí skutočnú elektráreň. Iene je inteligentná lampa, čo znamená, že sa dá ľahko ovládať pomocou smartphonu alebo domáceho asistenta. Môžete ľahko upraviť jas alebo zapnúť alebo vypnúť lampu. Ďalšou príjemnou možnosťou je, že môžete nastaviť farbu svetla napríklad na červenú, modrú alebo zelenú. Stropné svietidlo je ideálne do kancelárie, jedálne alebo haly. V priemere lampa vydrží asi 30 000 hodín horenia. Hľadáte moderné stropné svietidlo? Potom Iene je to, čo hľadáte!
Kvalitný produkt Inteligentné moderné stropné svietidlo biele 38 zoženiete jednoducho na webe v populárnej rubrike stropne svietidla! Vyberte si obľúbené produkty z tejto kateógrie za priaznivú cenu. Slávny výrobca QAZQA pre svojich zákazníkov predáva top tovar.

Zľavnený kus Inteligentné moderné stropné svietidlo biele 38 cm vrátane LED a RGB - Iene s pečaťou kvality značky QAZQA máte možnosť dostať práve za neuveriteľne nízku cenu. Lacno za 40 EUR.