Inteligentné stropné svietidlo oceľové 31 cm vrátane WiFi A60 IP44 – Yuma

Krásny exkluzívny dizajn v kvalitnej oceli. Oceľová povrchová úprava dodáva tejto žiarovke moderný a nadčasový vzhľad. Tienidlo z opálového... viac informácií »
Inteligentné stropné svietidlo oceľové 31 cm vrátane WiFi A60 IP44 - Yuma
Značka: QAZQA
42 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásny exkluzívny dizajn v kvalitnej oceli. Oceľová povrchová úprava dodáva tejto žiarovke moderný a nadčasový vzhľad. Tienidlo z opálového...

Krásny exkluzívny dizajn v kvalitnej oceli. Oceľová povrchová úprava dodáva tejto žiarovke moderný a nadčasový vzhľad. Tienidlo z opálového bieleho skla šíri svetlo tichým spôsobom, aby ste sa nedívali priamo do zdroja svetla. Séria Yuma je pre fajnšmekrov, nechajte svoju domácnosť rozžiariť touto krásou! Vďaka hodnote IP IP44 je vhodný aj do vlhkých miestností, ako je kúpeľňa. Dostupné tiež v rôznych priemeroch, niečo pre každého! Stropné svietidlo má priemer 31 cm a výšku 8,5 cm. Stropné svietidlo je dodávané so zdrojom svetla A60 Smart WiFi. Toto sa dá ľahko ovládať pomocou aplikácie v telefóne, Google Home alebo Alexa. Svetelný zdroj je možné meniť jasom a farbou. Takto doma vždy vytvoríte požadovanú atmosféru. Svetelný zdroj má svetelný výkon 800 lúmenov a 2 200 – 4 000 Kelvinov. Svetelný zdroj vydrží v priemere 25 000 hodín horenia. Vneste do vášho domova atmosféru s Yumou!

Výnimočný tovar Inteligentné stropné svietidlo oceľové 31 cm vrátane WiFi A60 IP44 - Yuma od top značky QAZQA máte možnosť nakúpiť u nás so zľavou. Lacno za cenu 42 EUR.