Innolux Kupoli závesná lampa Detail mosadz

Dizajnové závesné svietidlo Kupoli zo 60. rokov Táto závesná lampa, ktorú navrhol fínsky dizajnér Yki Nummi v šesťdesiatych rokoch minulého... viac informácií »
Innolux Kupoli závesná lampa Detail mosadz
Značka: Innolux
160 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové závesné svietidlo Kupoli zo 60. rokov Táto závesná lampa, ktorú navrhol fínsky dizajnér Yki Nummi v šesťdesiatych rokoch minulého...

Dizajnové závesné svietidlo Kupoli zo 60. rokov Táto závesná lampa, ktorú navrhol fínsky dizajnér Yki Nummi v šesťdesiatych rokoch minulého storočia, dokazuje, že staré veci nemusia byť nevyhnutne zlé. Dnes lampa zažíva oživenie, ktoré sa dá vysvetliť hlavne jej nadčasovým dizajnom. Kupolovité tienidlo na lampu závesnej lampy Kupoli (fínsky výraz pre kupolu) je vyrobené z bieleho akrylu a umožňuje svetlu jemne presvitať nahor a do strán. Pri prechode z tienidlo na lampu na zavesenie sa nachádza jednoduchý, ale elegantný detail z hliníka. Fínsky výrobca Innolux vyrába svetlá, ktoré bodujú svojím nadčasovým škandinávskym dizajnom. K návrhárom výrobcu patria slávni návrhári z 50. a 60. rokov, ako aj mladí fínski návrhári z 21. storočia. Tento zľavnený produkt môžete kúpiť teraz u nás v obľúbenej rubrike závesné svietidlá! Teraz môžete získať obľúbené výrobky zo spomínanej rubriky za akčnú cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar od dodávateľa Innolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Innolux Kupoli závesná lampa Detail mosadz od obľúbenej značky so zárukou kvality Innolux je možné nakúpiť aktuálne v našej ponuke skutočne lacno. Na našej stránke za 160 EUR.