Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm priehľadná

Úplne jedinečný produkt je na získanie práve teraz tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Pripravili sme akčné kúsky v... viac informácií »
Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm priehľadná
Značka: Innolux
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne jedinečný produkt je na získanie práve teraz tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Pripravili sme akčné kúsky v...

Úplne jedinečný produkt je na získanie práve teraz tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Pripravili sme akčné kúsky v spomínanej rubrike za akčnú cenu. Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho prvom zverejnení. To je prípad prívesnej lampy Kuplat od fínskeho dizajnéra Yki Nummi (1925-1984). Ten vyvinul Kuplat v roku 1959. Dnes lampu vyrába a predáva fínsky výrobca osvetlenia Innolux . Innolux kombinuje svetlá z dvoch storočí: na jednej strane klasika dizajnu z 50. a 60. rokov, na druhej strane výrobky súčasných dizajnérov. Všetky svetlá majú jedno spoločné: Predstavujú škandinávsky dizajn. Kuplat, fínsky pre „bublinu“, sa skladá z dvoch akrylových odtieňov, vnútorný je vždy biely a vonkajší priehľadný. Biely tienidlo na lampu preberá úlohu difúzora a vytvára jemne rozptýlené svetlo.

Obľúbený produkt Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm priehľadná od značky s dlhou históriou Innolux máte možnosť dostať tu a teraz práve v akcii! Akčná cena už od 240 EUR.