Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm oranžová

Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho... viac informácií »
Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm oranžová
Značka: Innolux
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho...

Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho prvom zverejnení. To je prípad prívesnej lampy Kuplat od fínskeho dizajnéra Yki Nummi (1925-1984). Ten vyvinul Kuplat v roku 1959. Dnes lampu vyrába a predáva fínsky výrobca osvetlenia Innolux . Innolux kombinuje svetlá z dvoch storočí: na jednej strane klasika dizajnu z 50. a 60. rokov, na druhej strane výrobky súčasných dizajnérov. Všetky svetlá majú jedno spoločné: Predstavujú škandinávsky dizajn. Kuplat, fínsky pre „bublinu“, sa skladá z dvoch akrylových odtieňov, vnútorný je vždy biely a vonkajší priehľadný. Biely tienidlo na lampu preberá úlohu difúzora a vytvára jemne rozptýlené svetlo. Obľúbený produkt Innolux Kuplat 400 závesná nájdete bez ťažkostí na stránkach zaradený v kategórii závesné svietidlá. Získajte parádne výrobky z tejto populárnej rubriky za výhodné peniaze.

Často hľadaný produkt Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm oranžová od obľúbenej značky so zárukou kvality Innolux ľahko môžete nájsť práve tu za super peniaze. Aktuálne v akcii za 240 EUR.