Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm fialová

Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho... viac informácií »
Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm fialová
Značka: Innolux
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho...

Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho prvom zverejnení. To je prípad prívesnej lampy Kuplat od fínskeho dizajnéra Yki Nummi (1925-1984). Ten vyvinul Kuplat v roku 1959. Dnes lampu vyrába a predáva fínsky výrobca osvetlenia Innolux . Innolux kombinuje svetlá z dvoch storočí: na jednej strane klasika dizajnu z 50. a 60. rokov, na druhej strane výrobky súčasných dizajnérov. Všetky svetlá majú jedno spoločné: Predstavujú škandinávsky dizajn. Kuplat, fínsky pre „bublinu“, sa skladá z dvoch akrylových odtieňov, vnútorný je vždy biely a vonkajší priehľadný. Biely tienidlo na lampu preberá úlohu difúzora a vytvára jemne rozptýlené svetlo. Tento vynikajúci kus Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm fialová je k dispozícii práve na našom webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Teraz môžete získať ešte iné produkty vo spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu! To nie je všetko, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás tiež ďalšie preverené produkty od dodávateľa Innolux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento výnimočný kus Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm fialová od dodávateľa tovaru Innolux jednoducho môžete zaobstarať online skutočne výhodne. Na našej stránke za 240 EUR.