Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm akvamarín

Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho... viac informácií »
Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm akvamarín
Značka: Innolux
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho...

Retro závesné svietidlo Kuplat z roku 1959 Môžete zistiť, aký nadčasový je dizajn, najmä keď sa produkt stále vyrába mnoho desaťročí po jeho prvom zverejnení. To je prípad prívesnej lampy Kuplat od fínskeho dizajnéra Yki Nummi (1925-1984). Ten vyvinul Kuplat v roku 1959. Dnes lampu vyrába a predáva fínsky výrobca osvetlenia Innolux . Innolux kombinuje svetlá z dvoch storočí: na jednej strane klasika dizajnu z 50. a 60. rokov, na druhej strane výrobky súčasných dizajnérov. Všetky svetlá majú jedno spoločné: Predstavujú škandinávsky dizajn. Kuplat, fínsky pre „bublinu“, sa skladá z dvoch akrylových odtieňov, vnútorný je vždy biely a vonkajší priehľadný. Biely tienidlo na lampu preberá úlohu difúzora a vytvára jemne rozptýlené svetlo. Často hľadaný výrobok Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm akvamarín možno zohnať ešte tu u nás v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť ďalšie produkty z našej kategórie jednoducho online! Dodávateľ Innolux ponúka skvelé výrobky.

Často vyhľadávaný tovar Innolux Kuplat 400 závesná lampa 40 cm akvamarín od poprednej spoločnosti Innolux ľahko nájdete práve za výpredajovú cenu! Teraz možno objednať len za 240 EUR.