Arcchio Ilina nadstavbové svietidlo, 3-pl., biela

Štvorcové prisadené svietidlo Ilina z bielej ocele s moderným dizajnom Ilina je štýlové a moderné riešenie, pokiaľ ide o osvetlenie obchodného alebo... viac informácií »
Arcchio Ilina nadstavbové svietidlo
Značka: Arcchio
139,90 EUR149,90 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Štvorcové prisadené svietidlo Ilina z bielej ocele s moderným dizajnom Ilina je štýlové a moderné riešenie, pokiaľ ide o osvetlenie obchodného alebo...

Štvorcové prisadené svietidlo Ilina z bielej ocele s moderným dizajnom Ilina je štýlové a moderné riešenie, pokiaľ ide o osvetlenie obchodného alebo súkromného priestoru. Jeho hranatý dizajn z bielej ocele mu dodáva moderný charakter a tri pätice môžu byť vybavené žiarovkami GU10 ES111. Vďaka funkcii náklonu je možné svetelné zdroje vyrovnať v dvoch rôznych smeroch, čo dáva svietidlu určitú flexibilitu. Okrem toho má praktický terminál rýchleho pripojenia WAGO, ktorý umožňuje ľahkú inštaláciu, pretože má odolný, bezpečný a pružinový mechanizmus bez použitia nástrojov. Svietidlo Ilina sa svojím jednoduchým dizajnom dobre integruje do rôznych štýlov zariaďovania bez toho, aby zostal na zvyšku nábytku.

Kvalitný a žiadaný tovar Arcchio Ilina nadstavbové svietidlo, 3-pl., biela od značky so zárukou kvality Arcchio možno získať práve za parádnu cenu. V akcii za 139,90 EUR.