Ideal Lux Essence nástenné LED svetlo 11 W čierna

Nástenné svietidlo LED Essence s efektom nepriameho osvetlenia Essence je nástenné svietidlo LED s veľmi minimalistickým dizajnom, ktoré vyžaruje... viac informácií »
Ideal Lux Essence nástenné LED svetlo 11 W čierna
Značka: Ideallux
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo LED Essence s efektom nepriameho osvetlenia Essence je nástenné svietidlo LED s veľmi minimalistickým dizajnom, ktoré vyžaruje...

Nástenné svietidlo LED Essence s efektom nepriameho osvetlenia Essence je nástenné svietidlo LED s veľmi minimalistickým dizajnom, ktoré vyžaruje nepriame svetlo prostredníctvom LED diód inštalovaných v smere steny. Dlhé trubkové telo svietidla bolo vyrobené z práškovo lakovaného hliníka, rovnako ako nástenný držiak, a teplé biele LED diódy boli zakryté opálovo bielym difúzorom svetla z akrylátu. LED diódy, ktoré neoslňujú a sú účinné, svietia rovnomerne cez difúzor na stenu a do miestnosti prenikajú len nepriamo, čím vytvárajú veľmi príjemné osvetlenie a dekoratívny svetelný vzor na stene.
Výnimočný tovar Ideal Lux Essence nástenné LED svetlo môžete zohnať tiež na našom webe umiestnený v kategórii nástenné svietidlá! Teraz nájdete výnimočné produkty z tejto sekcie za priaznivú cenu. Nebojte, máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalší tovar od dodávateľa Ideallux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý produkt Ideal Lux Essence nástenné LED svetlo 11 W čierna od skvelého a známeho výrobcu Ideallux dostanete v súčasnosti za dobrú cenu! Teraz v akcii 219,90 EUR.