Hunter stropný držiak ventilátora zakrivený čierny

Oblúkový stropný držiak pre fanúšikov Hunter- pre svahy až do 45 ° Tento šikmý stropný držiak je určený pre zakrivené stropné inštalácie až... viac informácií »
Hunter stropný držiak ventilátora zakrivený čierny
Značka: Hunter
30 EUR
Overiť dostupnosť »
Oblúkový stropný držiak pre fanúšikov Hunter- pre svahy až do 45 ° Tento šikmý stropný držiak je určený pre zakrivené stropné inštalácie až...

Oblúkový stropný držiak pre fanúšikov Hunter- pre svahy až do 45 ° Tento šikmý stropný držiak je určený pre zakrivené stropné inštalácie až do uhla 45 stupňov. Nahrádza vrchlík. Držiak nie je vhodný pre diaľkovo ovládané ventilátory, ktoré vyžadujú prijímač namontovaný na strieške. – iba na vnútorné použitie Veľmi obľúbený produkt Hunter stropný držiak ventilátora zakrivený čierny ide kúpiť taktiež u nás v populárnej sekcii príslušenstvo k ventilátorom! Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však viac tovaru od výrobcu Hunter. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny kus Hunter stropný držiak ventilátora zakrivený čierny od kvalitného výrobcu Hunter jednoducho môžete získať v našej ponuke v akcii! Práve teraz za cenu 30 EUR.