Hunter Stile ventilátor so svetlom orech/orech

Podsvietené stropné ventilátory s reverzibilnými lopatkami Stropný ventilátor Stile s integrovanou žiarovkou nielen zlepšuje vnútornú klímu, ale... viac informácií »
Hunter Stile ventilátor so svetlom orech/orech
Značka: Hunter
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Podsvietené stropné ventilátory s reverzibilnými lopatkami Stropný ventilátor Stile s integrovanou žiarovkou nielen zlepšuje vnútornú klímu, ale...

Podsvietené stropné ventilátory s reverzibilnými lopatkami Stropný ventilátor Stile s integrovanou žiarovkou nielen zlepšuje vnútornú klímu, ale poskytuje aj dostatočné osvetlenie miestnosti. S vymeniteľnými krídlami: jedna strana americký orech, jedna strana tmavý orech. Funkcie Stropný ventilátor Stile je možné prispôsobiť na veľmi vysoké stropy aj ďalšími predlžovacími tyčami, ktoré je možné objednať prostredníctvom príslušenstva. Stropné osvetlenie a funkcie ventilátora sa ovládajú pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou dodávky. Batérie pre diaľkové ovládanie sú súčasťou balenia. Môže byť použitý v lete na osvieženie vzduchu, v zime s iným smerom jazdy pre pohodlnú cirkuláciu vzduchu, čo tiež umožňuje dosiahnuť znateľnú úsporu energie na vykurovanie. osobitosti Veľmi tichý chod vďaka motoru WhisperWind® – vhodný aj do spálne. Energialuokka: A++ Tento lacný tovar Hunter Stile ventilátor so svetlom orech/orech máte možnosť nakúpiť jednoducho na stránkach v populárnej rubrike stropné ventilátory so svetlom! Teraz nájdete parádne produkty v spomínanej rubrike ľahko online. Nebojte, v ponuke toho máme viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené produkty značky Hunter. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Hunter pre vás vyrába skvelé výrobky. Presvedčte sa.

Unikátny a žiadaný produkt Hunter Stile ventilátor so svetlom orech/orech od kvalitnej značky Hunter ľahko zoženiete práve teraz na našej webovej stránke vo výhodnej akcii! Teraz za 220 EUR.