Hunter Protos ventilátor strieborná/čierna

Na vnútorné a vonkajšie použitie: trojlopatkový stropný ventilátor Nadčasovo jednoduchý dizajn charakterizuje tento stropný ventilátor Protos s... viac informácií »
Hunter Protos ventilátor strieborná/čierna
Značka: Hunter
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Na vnútorné a vonkajšie použitie: trojlopatkový stropný ventilátor Nadčasovo jednoduchý dizajn charakterizuje tento stropný ventilátor Protos s...

Na vnútorné a vonkajšie použitie: trojlopatkový stropný ventilátor Nadčasovo jednoduchý dizajn charakterizuje tento stropný ventilátor Protos s otočnými lopatkami, ktoré zaisťujú nielen príjemné chladenie v interiéri, ale aj v chránených vonkajších priestoroch. Funkcie Funkčné úrovne ventilátora sa pohodlne nastavujú pomocou nástenného vypínača, ktorý je súčasťou dodávky. Počas používania ventilátora Protos v miestnostiach s vysokými stropmi odporúčame používanie predlžovacej tyče (zakúpite v príslušenstve). – nastaviteľné z letnej na zimnú prevádzku. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 19 wattov pri 103 ot./min – 45 wattov pri 161 ot./min – 91 wattov pri 195 ot./min Zvláštne vlastnosti Použitý motor WhisperWind® znamená, že stropný ventilátor Protos beží veľmi potichu. Preto sa dá bez akýchkoľvek obáv používať v spálňach.
Obľúbený a akčný produkt nájdete bezstarostne na našich stránkach v populárnej kateogrii stropné ventilátory. Vyberte si parádne produkty v spomínanej rubrike jednoducho online! Slávna značka Hunter vám predstavuje top tovar To nie je všetko, u nás ponúkame viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalší tovar od výrobcu Hunter. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Zľavnený produkt Hunter Protos ventilátor strieborná/čierna od skvelej a známej značky Hunter môžete dostať dnes so zľavou. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 200 EUR.