Hunter Protos ventilátor biely/svetlý, pruhovaný

Na vnútorné a vonkajšie použitie: trojlopatkový stropný ventilátor Nadčasovo jednoduchý dizajn charakterizuje tento stropný ventilátor Protos s... viac informácií »
Hunter Protos ventilátor biely/svetlý
Značka: Hunter
200 EUR
Overiť dostupnosť »
Na vnútorné a vonkajšie použitie: trojlopatkový stropný ventilátor Nadčasovo jednoduchý dizajn charakterizuje tento stropný ventilátor Protos s...

Na vnútorné a vonkajšie použitie: trojlopatkový stropný ventilátor Nadčasovo jednoduchý dizajn charakterizuje tento stropný ventilátor Protos s otočnými lopatkami, ktoré zaisťujú nielen príjemné chladenie v interiéri, ale aj v chránených vonkajších priestoroch. Funkcie Funkčné úrovne ventilátora sa pohodlne nastavujú pomocou nástenného vypínača, ktorý je súčasťou dodávky. Počas používania ventilátora Protos v miestnostiach s vysokými stropmi odporúčame používanie predlžovacej tyče (zakúpite v príslušenstve). – nastaviteľné z letnej na zimnú prevádzku. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 19 wattov pri 103 ot./min – 45 wattov pri 161 ot./min – 91 wattov pri 195 ot./min Zvláštne vlastnosti Použitý motor WhisperWind® znamená, že stropný ventilátor Protos beží veľmi potichu. Preto sa dá bez akýchkoľvek obáv používať v spálňach. Zľavový produkt možno zohnať teraz na našom webe v obľúbenej rubrike stropné ventilátory! Mrknite na ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za najlepšie ceny. Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Hunter. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený tovar Hunter Protos ventilátor biely/svetlý, pruhovaný od obľúbenej značky Hunter máte možnosť zaobstarať práve dnes skutočne lacno. Aktuálne v akcii za 200 EUR.