Hunter Outdoor Elements II ventilátor, ratanový

Stropný ventilátor Outdoor Elements II od spoločnosti Hunter s lopatkami so vzhľadom palmových listov Vybavený stupňom ochrany IP44 sa atraktívny... viac informácií »
Hunter Outdoor Elements II ventilátor
Značka: Hunter
360 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropný ventilátor Outdoor Elements II od spoločnosti Hunter s lopatkami so vzhľadom palmových listov Vybavený stupňom ochrany IP44 sa atraktívny...

Stropný ventilátor Outdoor Elements II od spoločnosti Hunter s lopatkami so vzhľadom palmových listov Vybavený stupňom ochrany IP44 sa atraktívny stropný ventilátor Outdoor Elements II znamenite hodí na vonkajšie použitie. Vode odolné lopatky z umelej hmoty sú vyhotovené v zaujímavom tvare listu a majú na jednej strane štruktúru palmových listov a na druhej strane ratanový vzor. Môžu byť nainštalované z obidvoch strán, podľa želania. Funkcie Stropný ventilátor Outdoor Elements II sa môže inštalovať aj na šikmých stropoch. Je vybavený praktickou funkciou otáčania dopredu a dozadu, ktorá umožňuje pohodlne prepínať medzi letným a zimným režimom. Slúži na to posuvný spínač. Ventilátor sa ovláda pomocou retiazkového ovládania. Okrem zapnutia a vypnutia je tiež možné vybrať z troch rôznych rýchlostných stupňov. Stropný ventilátor môže byť voliteľne ovládaný aj nástenným spínačom. Vhodný nástenný spínač je dostupný v príslušenstve. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 16 wattu pri 72 ot./min – 38 wattu pri 118 ot./min – 53 wattu pri 143 ot./min Zvláštne vlastnosti Stropný ventilátor Outdoor Elements II môže byť tiež prevádzkovaný so svietidlom. Vhodné svietidlo je dostupné v príslušenstve.
Kvalitný a obľúbený výrobok Hunter Outdoor Elements II ventilátor, ratanový máte možnosť kúpiť ľahko tu u nás umiestnený v sekcii stropné ventilátory! Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto známej kategórie za výborné peniaze. Vedúca značka Hunter dodáva špičkový sortiment Ponuka platí do vypredania zásob. Náš sortiment je široký, pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od značky Hunter. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľa podarený produkt Hunter Outdoor Elements II ventilátor, ratanový od populárnej značky Hunter môžete zohnať tu za priaznivú cenu. Výhodne za 360 EUR.