Hunter Industrie II – moderný stropný ventilátor

Minimalistický stropný ventilátor Industrie II s nástenným spínačom Ideálny pre všetky priemyslom ovplyvnené štýly interiérového dizajnu –... viac informácií »
Hunter Industrie II – moderný stropný ventilátor
Značka: Hunter
260 EUR
Overiť dostupnosť »
Minimalistický stropný ventilátor Industrie II s nástenným spínačom Ideálny pre všetky priemyslom ovplyvnené štýly interiérového dizajnu –...

Minimalistický stropný ventilátor Industrie II s nástenným spínačom Ideálny pre všetky priemyslom ovplyvnené štýly interiérového dizajnu – moderný stropný ventilátor Industrie II. Jeho minimalistický zjav je doplnený veľmi dobrou funkčnosťou. Tri lopatky, ktoré sú vyrobené z pravého dreva, sa môžu inštalovať obojstranne a okrem rýdzej grafitovej čiernej farby ponúkajú aj elegantné gaštanové drevo. Funkcie S praktickou funkciou chodu vpred aj spätného chodu, ktorá umožňuje pohodlne prepnúť z chladiaceho letného režimu na zimný režim s cirkuláciou tepla. Touto funkciou je možné počas vykurovacej sezóny ušetriť až 30 % nákladov na vykurovanie. Stropný ventilátor je ovládaný dodaným nástenným spínačom, ktorý okrem zapínania a vypínania ventilátora ovláda aj jeho rýchlosť v troch rôznych stupňoch. Môže byť prípadne dodatočne vybavený diaľkovým ovládaním. Vhodný model nájdete medzi príslušenstvom. Vhodný aj na montáž na šikmé stropy a v miestnostiach s nízkym stropom. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 16 wattu pri 79 ot./min – 39 wattu pri 127 ot./min – 66 wattu pri 157 ot./min Zvláštne vlastnosti Stropný ventilátor Industrie II je už pripravený na montáž vhodného svietidla, a preto možno ľahko jeho výbavu rozšíriť. Vhodný model je dostupný ako príslušenstvo. Tento najpredávanejší produkt Hunter Industrie II – moderný stropný ventilátor zoženiete bez problémov tu na našich stránkach umiestnený v rubrike stropné ventilátory. Pozrite sa na unikátne produkty zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu!

Tento vynikajúci produkt Hunter Industrie II – moderný stropný ventilátor od značky so zárukou kvality Hunter máte možnosť získať práve tu stále výhodne. Akčné ceny už od 260 EUR.