Hunter Dante ventilátor so svetlom, čierny/hnedý

Unikátny a obľúbený produkt Hunter Dante ventilátor so svetlom, máte možnosť zohnať tiež tu a teraz na našom webe v kategórii stropné ventilátory... viac informácií »
Hunter Dante ventilátor so svetlom
Značka: Hunter
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a obľúbený produkt Hunter Dante ventilátor so svetlom, máte možnosť zohnať tiež tu a teraz na našom webe v kategórii stropné ventilátory...

Unikátny a obľúbený produkt Hunter Dante ventilátor so svetlom, máte možnosť zohnať tiež tu a teraz na našom webe v kategórii stropné ventilátory so svetlom! Pripravili sme nové produkty zo spomínanej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Nebojte sa, máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac tovaru od dodávateľa Hunter. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Obľúbený dodávateľ Hunter vám môže poskytnúť top sortiment.
Štvor-lopatkový stropný ventilátor Dante s otočnými lopatkami v čiernom a tmavohnedom dube Cirkulácia vzduchu stropným ventilátorom Dante zlepšuje klímu v miestnosti. Dante je k tomu vybavený aj dekoratívnym opálovo bielym skleneným svietidlom, ktoré sa so svojím neoslňujúcim svetlom stará o rozsiahle všeobecné osvetlenie. S otočnými lopatkami s konečnou úpravou v čiernom a čokoládovo-hnedom dube. Funkcie Dante ponúka nádhernú cirkuláciu vzduchu vo viacerých rýchlostných a výkonnostných stupňoch, ktoré je možné pohodlne nastavovať diaľkovým ovládaním zahrnutým v dodávke. Aj svietidlo v strede s dvoma vstavanými objímkami E27 sa zapína a vypína prostredníctvom diaľkového ovládania. Vrátane batérií do diaľkového ovládania. Predlžovacie tyče na montáž ventilátora do miestností s vyšším stropom možno objednať z príslušenstva. Smer chodu sa môže meniť z letného na zimný režim. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 18 wattov (min.) pri 60 ot/.min (min.) – 134 wattov (max.) pri 253 ot./min (max.) Zvláštne vlastnosti Veľmi tichá prevádzka vďaka motoru WhisperWind®, a teda ideálny do spálne. Energialuokka: A++

Unikátny a žiadaný kus Hunter Dante ventilátor so svetlom, čierny/hnedý od skvelého výrobcu Hunter nájdete v našej internetovej ponuke za dobrú cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 220 EUR.