Hunter Contemporary Light súprava ventilátor nikel

Moderná svetelná súprava Contemporary pre stropné ventilátory Sada Light-Kit Contemporary so svojím moderným vzhľadom - biele sklo a kovový rám z... viac informácií »
Hunter Contemporary Light súprava ventilátor nikel
Značka: Hunter
120 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderná svetelná súprava Contemporary pre stropné ventilátory Sada Light-Kit Contemporary so svojím moderným vzhľadom - biele sklo a kovový rám z...

Moderná svetelná súprava Contemporary pre stropné ventilátory Sada Light-Kit Contemporary so svojím moderným vzhľadom – biele sklo a kovový rám z brúseného niklu – vybavuje ventilátor príťažlivo sálavým zdrojom svetla a dodáva každej miestnosti ďalší moderný vkus. – Vybavený päticou E27 Energialuokka: A++ Tento akčný produkt možno zaobstarať bez ťažkostí na stránkach v obľúbenej sekcii príslušenstvo k ventilátorom! Pozrite sa na výnimočné produkty z tejto kateógrie za výpredajovú cenu. Obľúbená značka Hunter má na sklade prvotriedny produkty Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalší skvelý tovar od značky Hunter. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento žiadaný produkt Hunter Contemporary Light súprava ventilátor nikel od poprednej značky Hunter môžete nájsť v našej ponuke za výhodnú cenu. V súčasnosti za cenu 120 EUR.