Hunter Claudette ventilátor so svetlom dub/nikel

Stropný ventilátor Claudette v niklovom a dubovom vzhľade - diaľkovo ovládaný a so žiarovkou E27 Stropný ventilátor Claudette sa prezentuje vizuálne... viac informácií »
Hunter Claudette ventilátor so svetlom dub/nikel
Značka: Hunter
280 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropný ventilátor Claudette v niklovom a dubovom vzhľade - diaľkovo ovládaný a so žiarovkou E27 Stropný ventilátor Claudette sa prezentuje vizuálne...

Stropný ventilátor Claudette v niklovom a dubovom vzhľade – diaľkovo ovládaný a so žiarovkou E27 Stropný ventilátor Claudette sa prezentuje vizuálne atraktívnym krytom motora a lampy v matnom nikli a piatimi obojstrannými lopatkami v svetlosivej farbe a dekorom starnúceho dubového dreva. Vďaka modernej funkčnosti je univerzálnym a užitočným prvkom na zariadenie moderných obývacích izieb a spální. Funkcie Za krytom svetla sa nachádza posuvník na voľbu smeru chodu tichého motora WhisperWind®. Zatiaľ čo v lete ventilátor poskytuje príjemný chlad a podporuje klimatizačný systém v smere dopredu, v zime smeruje teplý vzduch nahromadený pod stropom do obytného priestoru, čím pomáha šetriť náklady na vykurovanie. Matné sklo svietidla vyžaruje svetlo dvoch lámp (pozri príslušenstvo) rovnomerne a príjemne do miestnosti. Svietidlo a ventilátor sa ovládajú priloženým diaľkovým ovládačom, ktorý možno namontovať aj na stenu. Technické údaje – Maximálna cirkulácia vzduchu: 2,35 m³/s – Celková hlasitosť: < 46 db - Hmotnosť: 10,7 kg - Diaľkové ovládanie: batérie (2 x AAA) a nástenný držiak na priskrutkovanie a prilepenie sú súčasťou dodávky Špeciálne funkcie - vysoká, nízka alebo šikmá poloha (pre strechy so sklonom menším ako 34°) - Krídla musia byť vo výške najmenej 2,30 m od podlahy Energialuokka: A++ Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Hunter Claudette ventilátor so svetlom dub/nikel dostanete okrem iného u nás v známej sekcii stropné ventilátory so svetlom! Teraz si môžete zaobstarať ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu!

Obľúbený a kvalitný kus Hunter Claudette ventilátor so svetlom dub/nikel od spoločnosti so zárukou kvality Hunter pohodlne zoženiete tu a teraz naozaj lacno. Produkt kúpite teraz u nás za 280 EUR.