Hunter Caribbean Breeze stropný ventilátor

Tropická atmosféra pre váš domov – stropný ventilátor Caribbean Breeze Tento vysokokvalitný stropný ventilátor firmy Hunter, má päť zaoblených... viac informácií »
Hunter Caribbean Breeze stropný ventilátor
Značka: Hunter
360 EUR
Overiť dostupnosť »
Tropická atmosféra pre váš domov – stropný ventilátor Caribbean Breeze Tento vysokokvalitný stropný ventilátor firmy Hunter, má päť zaoblených...

Tropická atmosféra pre váš domov – stropný ventilátor Caribbean Breeze Tento vysokokvalitný stropný ventilátor firmy Hunter, má päť zaoblených lopatiek z vŕbového pletiva. Spolu s tmavým železným krytom vytvárajú jedinečný exotický vzhľad. Už nainštalované svetlo z mliečneho skla zdokonaľuje celkový obraz. Tak hravo prenesiete dovolenkový pocit spod paliem do vášho všedného dňa. Funkcie Ventilátor disponuje chodom vpred aj spätným chodom, pričom v lete ochladzuje a v zime cirkuluje teplo. Zmena chodu sa pohodlne nastaví pomocou posuvného spínača na ventilátore. Stropný ventilátor Caribbean Breeze sa obsluhuje pomocou retiazkového ovládania. Funkcia ventilátora v troch rýchlostných stupňoch a zapínanie a vypínanie svietidla sa uskutočňuje oddelene jednotlivými retiazkami. Voliteľne sa môže na ovládanie použiť diaľkové ovládanie alebo nástenný ovládač. Obidve sú dostupné v časti týkajúcej sa príslušenstva. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 16 wattu pri 66 ot./min – 39 wattu pri 109 ot./min – 69 wattu pri 140 ot./min Zvláštne vlastnosti Možná je aj montáž bez svietidla. Môže byť namontovaný aj na šikmých stropoch a bez tyče aj na nízkych stropoch. Energialuokka: A++
Úplne unikátny kus Hunter Caribbean Breeze stropný ventilátor môžete zohnať už dnes tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii stropné ventilátory so svetlom. Vyberte si úplne nové produkty v spomínanej sekcii za parádnu cenu. Slávny výrobca Hunter vám môže poskytnúť vysoko kvalitné produkty. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás taky viac výrobkov od výrobcu Hunter. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a žiadaný výrobok Hunter Caribbean Breeze stropný ventilátor od výrobcu so skvelou povesťou Hunter je k dispozícii zrovna skutočne výhodne. Lacno za 360 EUR.